Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Росії визначилися як експортувати зерно та соняшник

29 13:18:00.07.2009
У Росії визначилися як експортувати зерно та соняшник16 липня відбулося чергове засідання Ради Директорів Російського зернового союзу, в якому взяли участь члени Ради Директорів, запрошені експерти, співробітники апарату Президента, повідомляє прес-служба РЗС.

Радою Директорів були прийняті наступні рішення:

1.Прийняття в члени Російського Зернового Союз ЗАТ «Русагротранс», ВАТ «Колишдейскій хліб», Тюменський Зерновий Союз, ТОВ «Агро-Технік», ТОВ «Регіональна Зернова Компанія», ТОВ «РосАгроТрейдінг», Ризький портовий елеватор (Латвія), ТОВ «Міжнародна юридична група Астапов Лойерс» (Україна).

2.В рамках обговорення позиції Ради директорів РЗС з питань посилення вимог до якості та безпеки російської пшениці на світовому ринку виступили начальник управління фітосанітарного нагляду Россільгоспнагляду М. Маслов і директор ФДМ Центр оцінки якості зерна А. Хатунцов. Рада Директорів РЗС вважає, що максимальної ефективності при вирішенні питань експорту російської пшениці в Єгипет можна домогтися, якщо дії російської сторони в переговорному процесі будуть носити системний характер і включат зусилля всіх сторін, здатних вплинути на зниження рівня ризиків при здійсненні торгових операцій з АРЄ, в тому числі Міністерства економічного розвитку і підлеглого йому Торгового представництва в АРЄ, Міністерства закордонних справ і співробітників посольства РФ в АРЄ, Міністерства сільського господарства та Россільгоспнагляду РФ. Особливо важливо добитися того, щоб вимоги до російського зерна не носили дискримінаційного характеру.

3.В рамках обговорення позиції Російського зернового союзу з питання скасування вивізних мит на насіння олійних культур члени Ради Директорів більшістю голосів вирішили схвалити пропозиції про зниження вивізних мит на насіння соняшника в три етапи:

З 01.09.09 зменшити вивізне мито з двадцяти до десяти відсотків (але не менше п'ятнадцяти євро за одну тонну);

З 01.09.10 зменшити вивізне мито на насіння соняшнику з десяти до п'яти відсотків (але не менше восьми євро за одну тонну);

З 01.09.11г. зменшити вивізне мито на насіння соняшнику з п'яти до нуля відсотків.

Також було прийнято рішення домагатися скасування вивізних мит на насіння ріпаку та гірчиці.

4.Більшістю голосів було схвалено пропозицію у встановленому законом порядку взаємодіяти з органами державної влади для прийняття рішення про скасування ввізного мита на соєвий шрот.

5. Одноголосо було схвалено Положення про Систему добровільної сертифікації підприємств хлібопродуктів, що передбачає сертифікацію системи менеджменту якості як на відповідність вимогам міжнародних стандартів ІСО, так і на відповідність нормативам, діючим в Російській Федерації.

6.Члена Ради Директорів А. Холопова обрали головою комбікормового комітету, і доручили йому сформувати склад і відновити роботу комітету.

7. Раду Директоров прийняв рішення про створення робочої групи з вироблення принципів взаємодії ж / д перевізників і відвантадувачів зерна.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове