Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Росії спростили порядок контролю білоруської продукції

05 13:59:00.08.2009
У Росії спростили порядок контролю білоруської продукціїФедеральна служба з ветеринарного та фітосанітарного нагляду Росії прийняла рішення про спрощення порядку контролю за білоруською тваринницькою продукцією. З 5 серпня знімається ветеринарний контроль продукції білоруського походження з адміністративної кордону з Білоруссю, повідомили ІА «БЕЛТА» в прес-службі Россільгоспнагляду.

З цього моменту ветконтроль продукції білоруського походження, що переміщується за напрямками Мінськ - Москва, Гомель - Брянськ, Вітебськ - Санкт-Петербург, буде здійснюватися в місцях обліку вступних вантажів і відбору проб. Так, білоруська продукція, що постачається в Москву і Московську область, а також транзитом через цей регіон в інші суб'єкти Російської Федерації - Тульську, Рязанську, Володимирську, Іванівську, Ярославську, Костромську, Тверську область і в інші регіони, буде контролюватися управлінням Россільгоспнагляду по Москве и Московской області на ВАТ «Мосхладокомбінат № 14».

Управлінням Россільгоспнагляду по Санкт-Петербургу та Ленінградській, Брянської та Смоленської областях доручено протягом 10 днів визначити місце реєстрації підконтрольних держветнадзору вантажів та організувати облік партій вантажів та відбір проб продукції, яка перевозиться із Білорусії в дані регіони, з можливістю тимчасового зберігання продукції.

Рішення Россельхознадзора прийнято у відповідності з планом заходів щодо спрощення переміщення товарів і транспортних засобів на території Союзної держави, затвердженим постановою Ради Міністрів Союзної держави 27 лютого нинішнього року і положеннями меморандуму між Федеральною службою з ветеринарного та фітосанітарного нагляду Російської Федерації і Головним управлінням ветеринарії з державною ветеринарною і державною продовольчою інспекціями Міністерства сільського господарства та продовольства Білорусі за умовами поставок продукції тваринного походження.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове