Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Росії є перспективи виходу на чилійський ринок зерна

17 13:48:00.06.2009
У Росії є перспективи виходу на чилійський ринок зернаУ Мінсільгоспу Росії відбулися переговори з міністром сільського господарства Чилі Маріхен Хорнколь. З російської сторони в них взяли участь статс-секретар - заступник міністра сільського господарства Росії Олександр Петрик, заступник міністра сільського господарства Росії Олег Алдошина, заступник керівника Федеральної служби з ветеринарного та фітосанітарного нагляду Григорій Ковальов, повідомляє прес-служба Мінсільгоспу.

«Ми готові ділитися досвідом і відкрито обговорювати питання регулювання зовнішньоторговельної діяльності», - сказав Олег Алдошина.

За словами Маріхен Хорнколь, на даному етапі, коли Чилі вбудовується в глобальну економіку, однією з головних завдань, що стоять перед чилійські АПК, є просування сільгосппродукції і продовольства на російський ринок. «Ми зацікавлені в розширенні поставок у Росію овочів, фруктів, вина, м'ясо-молочної продукції», - відзначила міністр сільського господарства Чилі. З цією метою, повідомила вона, у Чилі розроблена відповідна програма, презентація якої відбулася 15 червня в Москві. «В даний час ми також розглядаємо можливість створення спільних підприємств», - додала М. Хорнколь.

Як сказав заступник керівника Россільгоспнагляду Григорій Ковальов, на сьогоднішній день Росія і Чилі погодили ветеринарний сертифікат на постачання деяких видів тваринницької продукції з атестованих російськими фахівцями чилійських підприємств. «Найближчим часом ми плануємо направити в Чилі групу наших експертів для атестації підприємств по виробництву бескостной яловичини», - поінформував Г. Ковальов.

Говорячи про можливість поставок чилійської молочної продукції в Росію, заступник голови Россільгоспнагляду відзначив, що весь молочний імпорт повинен повністю відповідати вимогам нового російського Закону про технічний регламент на молоко і молочну продукцію.

Статс-секретар - заступник міністра сільського господарства Росії Олександр Петрик повідомив, що «в даний час агропромисловий комплекс Росії взяв курс на імпортозаміщення, це, перш за все, стосується поставок м'яса птиці та свинини». Він також відзначив, що «Росія зацікавлена в просуванні зерна на чилійський ринок».
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове