Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Росії антикризові заходи не допустили обвалу ринку сільгосптехніки

15 10:21:00.09.2009
У Росії антикризові заходи не допустили обвалу ринку сільгосптехнікиПрийняті російським Урядом антикризові заходи дозволили не допустити просідання вітчизняного ринку агротехніки, заявив президент машинобудівного холдингу «Концерн« тракторні заводи »Михайло Болотин. «В результаті вжитих Урядом РФ антикризових заходів Сільгоспмашинобудівники отримали можливість доступу до фінансових ресурсів - субсидування процентних ставок за кредитами, отриманими в російських кредитних організаціях на технічне переозброєння; по кредитах підприємств-експортерів», - сказав М. Болотин РІА Новини, коментуючи підсумки що відбулася минулого тижня зустрічі Прем'єр-міністра РФ з керівництвом Союзу машинобудівників Росії.

За словами М. Болотіна, заходи торкнулися понад 70 тис. працівників 250 підприємств галузі сільськогосподарського машинобудування, а також кількох десятків тисяч працівників суміжних галузей народного господарства Росії.

«За даними на початок серпня, за рахунок державних закупівель через ВАТ« Росагролізинг »у російських Сільгоспмашинобудівники закуплено більше 15 тис. одиниць техніки на суму понад 22,5 млрд рублів», - зазначив він.

Введення заборони на придбання імпортної сільгосптехніки за рахунок коштів федерального і регіональних бюджетів, введення процентних ставок ввізних митних зборів і скорочення терміну тимчасового ввезення на комбайни дозволили зберегти до 15% російського ринку за вітчизняними підприємствами і не допустити падіння вітчизняного виробництва комбайнів.

Крім того, в результаті вжитих антикризових заходів значно знизились поставки імпортної техніки. Так, у першому півріччі було закуплено 491 комбайн проти майже 3 тисяч минулого року.

«Заходи держпідтримки сприяли реалізації започаткованих раніше інвестиційних програм підприємств, спрямованих на створення конкурентоспроможної вітчизняної техніки, а також технічне і технологічне переозброєння», - зазначив М. Болотин.

Президент холдингу висловився за продовження і в майбутньому році терміну дії нинішніх пільг, що продемонстрували свою ефективність і результативність, у тому числі зберегти ставки ввізних мит на нові і вживані зерно-і кормозбиральні комбайни в розмірі 15%, але не менше 120 євро за 1 кВт потужності.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове