Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У РФ затверджені правила встановлення меж об'єктів землеустрою

27 12:57:00.08.2009
У РФ затверджені правила встановлення меж об'єктів землеустроюУряд РФ постановою від 20 серпня N688 відповідно до федерального закону «Про землеустрій» затверджено правила встановлення на місцевості меж об'єктів землеустрою. Текст документа розміщено на сайті уряду, передає ПРАЙМ-ТАСС.

Міністерству економічного розвитку РФ доручено затвердити до 1 січня 2010 р. типи межових знаків і порядок їх установки (закладки).

Відповідно до правил, встановлення на місцевості меж об'єктів землеустрою здійснюється на підставі відомостей державного кадастру нерухомості про відповідних об'єктах землеустрою. Межі об'єктів землеустрою та (або) окремі частини таких меж, що збігаються з державним кордоном РФ, на місцевості не встановлюються.

Встановлення на місцевості меж об'єкта землеустрою (винесення меж на місцевість) виконується за координатами характерних точок таких меж (точок зміни опису меж об'єкта землеустрою і поділу їх на частини), відомості про яких містяться в державному кадастрі нерухомості.

При встановлення на місцевості меж між суб'єктами РФ, меж муніципальних утворень, населених пунктів вузлові точки таких меж (характерні точки, які є загальними для кордонів трьох і більше суб'єктів РФ, муніципальних утворень або населених пунктів), а також найближчі до них характерні точки кордонів закріплюються довгостроковими межовими знаками і використовуються в якості пунктів опорної межовий мережі.

У разі якщо об'єктом землеустрою є територія закритого адміністративно-територіального утворення, при встановленні на місцевості його межі межовими знаками закріплюються всі характерні точки такої межі.

Закріплення межовими знаками характерних точок меж об'єкту землеустрою, розташованих у межах земельних ділянок, здійснюється за наявності сервітуту, встановленого відповідно до цивільного чи земельним законодавством РФ.

Характерні точки меж територіальних зон, зон з особливими умовами використання територій межовими знаками не закріплюються, а позначаються на місцевості розпізнавальними (інформаційними) та іншими попереджувальними знаками у випадку, якщо це передбачено законодавством РФ.

Точність визначення координат встановлюються межових знаків повинна забезпечувати необхідну точність визначення координат характерних точок меж земельних ділянок на прилеглій до кордону об'єкта землеустрою території.

У разі якщо під час встановлення на місцевості меж між суб'єктами РФ, меж муніципальних утворень, населених пунктів виявлено перетину цих кордонів з межами земельних ділянок, відомості про яких містяться в державному кадастрі нерухомості, встановлення на місцевості меж таких призупиняється, про що повідомляється замовник землевпорядних робіт. Інформація про наявність перетинів направляється виконавцем землевпорядних робіт протягом 5 робочих днів у Федеральну службу державної реєстрації, кадастру і картографії або до відповідного територіального органу цієї служби.

Документи і матеріали, отримані при виконанні робіт зі встановлення на місцевості меж об'єкту землеустрою, включаються до землевпоряджувальне справу. Один примірник землевпорядною справи підлягає передачі до державного фонду даних, отриманих в результаті проведення землеустрою.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове