Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У поточному році Мінагрополітики прогнозує поліпшення якості продзерна

23 13:08:00.07.2009
У поточному році Мінагрополітики прогнозує поліпшення якості продзернаМіністерство аграрної політики України прогнозує поліпшення якості зерна нового врожаю, повідомив міністр агрополітики Юрій Мельник 22 липня.

За його словами, зокрема, виходячи з даних попереднього аналізу зерна, що надійшов на сертифіковані склади, збір зерна продовольчої групи можна очікувати на 10% більше, ніж у минулому маркетинговому році.

"Якість зерна на сьогодні по продовольчої групі вище, ніж у минулому маркетинговому році. У середньому, згідно з оцінками зерна, яке є на сертифікованих складах, продовольчого зерна, пшениці буде на 10% більше, ніж роком раніше", - сказав він.

Як уточнив міністр, в даний час на сертифікованих складах зосереджено 1,8 млн. тонн зернових нового врожаю.

Ю. Мельник також повідомив, що в Україні вже обмолочено 45% площ під зерновими та намолочено близько 16 млн. тонн зерна.

У той же час міністр сказав, що врожайність зернових у поточному році в середньому на 15% нижче минулорічної. Однак він не виключив ймовірність збільшення середнього показника врожайності в ході подальшої збирання в лісостеповій зоні і на Поліссі.

Ю. Мельник відзначив позитивну динаміку збиральної компанії в цьому році, повідомивши, що вже скошені зернові на площі 5,9 млн. га проти 4,2 млн. га в порівнянні з аналогічним періодом 2008 р.

Міністр уточнив, що в степовій зоні зернові скошені на 70% площ, в лісостепу і Полісся - на 20 і 10% відповідно.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове