Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

У Москві відкрилася виставка «М'ясна промисловість. Курячий Король »

26 15:45:00.05.2009
У Москві відкрилася виставка «М'ясна промисловість. Курячий Король »У Москві в міжнародному виставковому центрі «Крокус Експо» відкрилася виставка «М'ясна промисловість. Курячий Король », присвячена інноваційним технологіям та перспективних розробок у тваринництві.
Одночасно в рамках виставки пройшов другий міжнародний конгрес виробників, постачальників і переробників м'яса «Meat Meeting 2009».

Програма дискусії цілком відповідала кризового часу. Обговорювали стан та перспективи галузі в умовах глобальної фінансової кризи, торговельні відносини м'ясного ринку та управління бізнесом у тваринництві.

На конгресі було багато учасників з ЄС і США, що свідчить про їх зацікавленість в російському ринку. У роботі зустрічі взяли участь і представники ЗМІ. Модераторами сесій були генеральний директор ЗАТ «Селянські відомості медіа-група» Ігор Абакумов і ведучий програми «У фокусі» на РБК-ТБ Ігор Віттель.

Виступаючі відзначили, що у зв'язку з кризою постраждали експортери м'яса, а епідемія свинячого грипу посилила удар по свинарства. За словами заступника директора банку «Рабобанк Інтернешнл» Нан-Дарк Мюлдера в Мексиці, де з-за некоректно названого захворювання паніка серед населення була особливо сильна, попит на свинину впав на 80%.

У той же час, як відзначив керівник департаменту продовольства, сільського господарства і захисту прав споживачів посольства Німеччини в Росії доктор Аксель Штокман, агробізнес менше страждає від кризи: «Рецесія показала, що сільське господарство менше схильна до впливу негативних тенденцій в економіці, ніж інші галузі. Люди швидше відмовляться від автомобіля, ніж від їжі ».

Однак, як вважає Штокман, і в попиті на продовольчі товари теж спостерігаються кризові зміни. В ЄС, наприклад, стали частіше купувати дешеве м'ясо, а попит на біо продукти впав. За його даними, у Росії також спостерігається зсув попиту на більш дешеве м'ясо птиці.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове