Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Молдові урожай зернових може становити близько 800 тис. тонн

23 12:16:00.06.2009
У Молдові урожай зернових може становити близько 800 тис. тоннУрожай зернових в Молдові може скласти в поточному році до 800 тис. тонн, повідомив 22 червня в ході засідання уряду РМ міністр сільського господарства та харчової промисловості Анатолій Городенка.

Частка продовольчої пшениці першої групи складе, за його словами, до 300 тис. тонн. З них 70 тис. тонн будуть направлені в обов'язковий резерв держави.

А. ГОРОДЕНКА запевнив, що таким чином буде гарантована продовольча безпека республіки за рахунок власних ресурсів.

Збиральна кампанія розпочата на півдні Молдови, де до теперішнього часу зібрано врожай з більше ніж 1 тис. га, на яких вирощувалися пшениця, ячмінь і горох.

У цьому році зернові належить зібрати з площі 530 тис. га, в збиральної кампанії задіяно 3200 комбайнів і 60 мобільних механізованих бригад.

За словами А. Городенка, для забезпечення ритмічної роботи селян та фермерських господарств щотижня з державного бюджету будуть перераховуватися в цілях підтримки аграрного сектора до 6 млн. лей, а в рахунок допомоги російських партнерів механізатори отримають 10 тис. тонн ПММ.

Міністр визнав, що через погодні умови і відсутності опадів (в травні випала тільки половина норми дощів) нинішній рік нагадує посушливий 2007 р.
Джерело:   newsmoldova.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове