Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Молдові Мінсільгосп відновлює взаємний котнроль агрогосподарств

17 11:12:00.06.2009
У Молдові Мінсільгосп відновлює взаємний котнроль агрогосподарствЗ метою більш суворого дотримання графіка проведення агрозаходів і технологічних операцій на посівах сільгоспкультур Міністерство сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова видало директиву про відродження взаємного контролю між агрогосподарствами ...

На думку фахівців, така міра дозволить селянам відповідальніше ставитися до своєчасному проведенню агрозаходів на полях, підвищити дисципліну праці.

Це особливо важливо напередодні підготовки до збирання врожаю 2009 р.

Несприятливі погодні умови - висока температура та відсутність необхідної кількості вологи в грунті - накладають велику відповідальність на лідерів сельхозкооператівов, фермерів і представників приватних селянських господарств за одержання врожаю зернових культур, достатніх для забезпечення продовольчої безпеки країни.

Фахівці Мінсільгоспу розробили детальні графіки проведення між господарствами взаємного контролю на полях. За даними галузевого Міністерства, тільки озимі в республіці займають 436,9 тис. га, з яких пшениця - 310,7 тис. га, ячмінь - 61,5 тис. га, а 58,2 тис. га зайнято під іншими зерновими культурами.
Джерело:   РІА "Новини"
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове