Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У I півріччі 2009 року обсяг виробництва м'яса ВРХ в РФ знизився на 3%

23 11:01:00.09.2009
У I півріччі 2009 року обсяг виробництва м'яса ВРХ в РФ знизився на 3%Рада Федерації РФ в рамках «Урядового години» ознайомився з інформацією про хід реалізації Державної програми розвитку сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства на 2008-2012 роки та здійснення антикризових заходів в агропромисловому комплексі, яку представила Міністр сільського господарства РФ Олена Скринник, передає «urbc. ru ».

Міністр констатувала, що в 2008 році в сільському господарстві країни було досягнуто найвище за всі останні роки зростання виробництва продукції - 110,8%, що на 7% більше цільового показника Державної програми.

Разом з тим, запланований приріст виробництва молока не було здійснено у зв'язку із зменшенням поголів'я корів. Не виконано завдання по збільшенню частки продукції вітчизняного виробництва у формуванні ресурсів м'ясних і молочних продуктів.

Певні результати були досягнуті в забезпеченні сталого розвитку сільських територій. Тим не менше, темпи соціального розвитку села виявилися недостатніми для кардинальних змін умов життєдіяльності в сільській місцевості.

Кількість об'єктів соціальної інфраструктури села продовжує скорочуватися, сільський житловий фонд залишається переважно невпорядкованим, росте частка зношеного, старого та аварійного житла.

У I півріччі 2009 року в цілому збереглася позитивна динаміка розвитку галузі. Зростання виробництва продукції сільського господарства порівняно відповідним періодом 2008 року склало 0,9%, реалізуються заходи зі сталого розвитку сільських територій, хоча у зв'язку з оптимізацією витрат федерального бюджету асигнування на ці цілі скорочені.

Проте виробництво м'яса великої рогатої худоби зменшилося на 3%, молока - на 0,5%.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове