Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Бразилії поставили рекордний прогнозний врожай сої

30 12:28:00.09.2009
У Бразилії поставили рекордний прогнозний врожай соїЗгідно з прогнозами операторів ринку, Бразилія, другий найбільший виробник сої після США, у новому сезоні збере близько 64 млн. тонн соєвих бобів, перевищивши рекордний показник 2008 р. - 60,02 млн. тонн. Так, істотне падіння цін на кукурудзу (-18%), зумовило переорієнтацію місцевих фермерів на вирощування соєвих бобів. Крім того, рясні опади, що пройшли в центрально-західному та східному регіоні олійного пояса, також сприятливо вплинули на стан посівів сої.

Так, до теперішнього часу фермери штату Мату-Гросу (де виробляють до 30% усього врожаю соєвих бобів) вже посіяли олійну на 2,1% від запланованої площі, в той час як до аналогічною датою минулого сезону посівна була виконана лише на 1,3 %.

Відзначимо, що місяцем раніше аналітики AgraFNP озвучували свій прогноз виробництва сої в Бразилії в 2009/10 МР на рівні 61,9 млн. тонн.

Додамо, що оцінка виробництва олійної в поточному сезоні була знижена на 2 тис. тонн у порівнянні з серпневим прогнозом - до 57,09 млн. тонн.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове