Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У Білорусі очікують цього року отримати право на експорт молочної продукції в ЄС

04 14:28:00.06.2009
У Білорусі очікують цього року отримати право на експорт молочної продукції в ЄСБілорусь сподівається на надання їй права експорту молочної продукції на ринок ЄС в поточному році, повідомила журналістам у середу заступник начальника головного управління зовнішньоекономічної діяльності міністерства сільського господарства і продовольства Тамара Усачева.

"Ми дуже сподіваємося, що це буде вже в поточному році", - повідомила вона.

Т. Усачева нагадала, що Білорусь вже пройшла етап надання всіх необхідних документів, проведена інспекція трьох підприємств - "Савушкін продукт", "Березовський сироробний комбінат" та підрозділи з виробництва морозива СП "Санта-Бремор". "Ми зараз на завершальному етапі в очікуванні рішення Європарламенту щодо надання нам права виходу на європейський ринок", - уточнила Т. Усачева.

Заступник начальника головного управління Мінсільгосппроду також уточнила, що Білорусь звернулася з проханням до Міністерства сільського господарства Польщі та Латвії підтримати Білорусь при прийнятті Європарламентом рішення з постачання білоруської продукції на ринок ЄС.

Т. Усачева зауважила, що на підставі перевірки окремих підприємств робиться висновок щодо надання права на експорт молочної продукції для всієї країни в цілому. "Потім вже наша ветеринарна служба буде приймати рішення, хто з підприємств відповідає (вимогам ЄС - ІФ), і кому буде надаватися право на вивезення продукції", - додала вона.
Джерело:   agrobel.by
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове