Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

У 2009 році Ростсельмаш планує випустити до 4,6 тис. комбайнів

23 12:25:00.06.2009
У 2009 році Ростсельмаш планує випустити до 4,6 тис. комбайнівТОВ "Комбайновий завод" "Ростсельмаш" в поточному році планує провести 4 тис. 585 комбайнів, повідомив генеральний директор ТОВ Валерій Мальцев.

"На поточний рік виробнича програма сформована, виходячи з цифри 4 тис. 585 комбайнів всіх моделей і модифікацій. Поки коректувати її не плануємо, але будемо виробляти стільки комбайнів, сколько будет востребовано. Це продовжиться і в наступному році", - відзначив він.

Як повідомлялося раніше, в 2008 р. ТОВ произвело і реалізувало 6,1 тис. комбайнів.

"На сьогоднішню дату реалізовано понад 3,5 тис. одиниць техніки на суму понад 13 млрд. руб. Є законтрактованих комбайни - в Білорусі, в Казахстан, а також постачання предполагаемая через систему Росагролізінга в Монголію - рішення про це прийнято на рівні уряду країни", - сказав В. Мальцев.

Крім того, він повідомив, що компанія не планує скорочувати штат співробітників. "Ні однієї людини з підприємства уволено не буде.  Підприємство сьогодні оптимально розрахований на випуск комбайнів від 4 тис. до 5,5 тис. штук за потенціалом", - сказав В. Мальцев.
Джерело:   Інтерфакс
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове