Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Техрегламенти по м'ясу будуть доопрацьовані до кінця місяця

04 13:30:00.08.2009
Техрегламенти по м'ясу будуть доопрацьовані до кінця місяцяПід головуванням Міністра сільського господарства Росії Олени Скриннік відбулося перше засідання Консультативної ради з технічного регулювання в агропромисловому комплексі при Мінсільгоспу Росії, повідомляє прес-служба Міністерства.

У засіданні Консультативної ради, сформованого за дорученням першого заступника Голови Уряду Російської Федерації Ігоря Шувалова, взяли участь представники Держдуми, Ради Федерації, Мінпромторга Росії, Ростехрегулірованія, галузевих союзів та асоціацій, профільних інститутів.

Розглянуто два проекти постанов Уряду Російської Федерації «Про затвердження технічного регламенту« Про вимоги до м'яса та м'ясної продукції, їх виробництва та обігу »і« Про затвердження технічного регламенту «Про вимоги до сільськогосподарської птиці, м'яса птиці, продуктів його переробки, їх виробництва та обігу ».

Як зазначила міністр сільського господарства Росії Олена Скриннік, дані техрегламенти не тільки містять основні вимоги до виробленої продукції, але і є дієвим інструментом захисту вітчизняних сільгоспвиробників.

Е. Скриннік доручила членам Ради до кінця місяця доопрацювати відповідні проекти постанов і внести їх в Уряд Російської Федерації.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове