Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Світовий імпорт м'яса в 2009 р. скоротиться

08 00:00:00.05.2009
Світовий імпорт м'яса в 2009 р. скоротитьсяМінсільгосп США прогнозує, що світовий обсяг споживання яловичини скоротиться, тому що рецесія змушує споживачів переходити на більш дешеві джерела білку, такі як свинина і птиця, а також риба.

Імпорт яловичини в ЄС, за прогнозами, виросте, з огляду на те, що число бразильських ферм, які отримали дозвіл на постачання яловичини в Європу, зросла, однак Мінсільгосп США очікує, що падіння попиту на яловичину серед основних країн-імпортерів, таких як Росія, Мексика і Південна Корея, зроблять це зростання непомітним.

Зниження імпорту очікується в 8 з 10 провідних країнах-імпортерах. Збільшення виробництва в Китаї і Обмежувальна торговельна політика в Росії - головні причини спаду світового імпорту. Загальний обсяг світового експорту свинини, за прогнозами, скоротиться на 12% в 2009 р., тоді як експорт з ЄС впаде на 27%, в результаті скорочення поставок і погіршення експортних можливостей.

Світовий обсяг імпорту птиці, який виріс на 30% за останні три роки, за прогнозами, знизиться в 2009 р., в результаті обмежувальної імпортної політики, високих податків і зниження курсу валют в Росії та Україні, а також надмірних поставок в Японію. Імпорт птиці в ЄС, за прогнозами, виросте, незважаючи на зростання місцевих цін, споживання продовжує зростати.

Експорт м'яса птиці з ЄС, як очікується, зіткнеться зі зростанням конкуренції більш дешевої продукції з таких країн, як Бразилія і США.
Джерело:   MeatInfo
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове