Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Ціни

Світові ціни на пшеницю та ячмінь впали до рівня початку травня

23 12:33:00.06.2009
Світові ціни на пшеницю та ячмінь впали до рівня початку травняНа травневому засіданні Зернового Клубу експерти «СовЕкон» висловили обгрунтовані сумніви в подальшому продовження зміцненні світових цін на пшеницю, вказавши на високу ймовірність розвороту тренда на початку червня. При цьому наголошувалося, що травневе пожвавлення світової економіки ще не початок виходу з світової економічної кризи, яка може ще посилитися, що спричинить за собою ослаблення цін на товарних ринках, в т.ч. зернових.

Дійсно, з початку червня відзначається суттєве зниження світових експортних цін.

До кінця травня індекс світових експортних цін на пшеницю МСЗ досяг 2516 пунктів. Проте на всьому протязі червня індекс МСЗ знижується, упав за підсумками минулого тижня до 2302 пунктів, до рівня початку травня.

З початку червня експортні ціни на французьку пшеницю знизилися на $ 23 / т, знову опустившись нижче позначки $ 200 / т, що вже нижчі від цін, запропонованих на таким, що не відбувся в четвер єгипетському тендері GASC і помітно нижче ціни якісної російської пшениці, запропонованої компанією Валар.

Ціни на американську пшеницю SRW з початку місяця знизилися на $ 18 / т до $ 206 / т ФОБ, що також нижче пропозицій, зроблених на тендері GASC.

Одночасно відбулося і помітне ослаблення експортних цін на фуражний ячмінь. Французька ячмінь втратив з початку місяця $ 22 / т, що послаблює конкурентоспроможність чорноморського ячменю.
Джерело:   СовЕкон
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове