Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Свинарство чекає змін

28 14:30:00.05.2009
Свинарство чекає змінСвинарство в Росії переживає не найкращі часи, а тут ще й «свинячий грип», до свиням не має ніякого відношення, загрожує спугнуть покупців. Куди податися галузі в такому положенні?

Власне, свинарство не єдиний бізнес, зіткнувся з труднощами - під час кризи проблеми виникають у всіх. Інша справа, що в свинарстві досі йде перебудова ферм і відчувається дефіцит фахівців.

Проблеми цієї сфери тваринництва обговорювали на конференції «Інформаційне забезпечення свинарський галузі» в рамках виставки «М'ясна індустрія. Курячий король VIV Russia 2009 »і« Індустрія холоду ».

В цілому, доповідачів хвилювали три головні проблеми російського свинарства: технологічне відставання, кадри та управління бізнесом.

Директор департаменту свинарства ЗАТ «Таліна» Олександр Миронов висловив загальний настрій фахівців цитатою засновника сучасної теорії управління якістю Едварда Демінга: «Ви можете не змінюватися. Виживання не є обов'язком ». І дійсно, ті свинарських комплексів, які вчасно не почали перебудовувати свою роботу, поступово вимирають. Їм на зміну приходять нові структури з підвищеною продуктивністю праці і останніми технологічними новинками, які ... не передбачені у вітчизняному законодавстві і, як наслідок, викликають масу нарікань у контролюючих органів.

Миронов навів кілька прикладів такого торжества бюрократії. Самий вопиющий - це «незнання» російського законодавства про існування автоматизованих котелень. Положення старого закону, прийнято ще до винаходу цього звичайного в Європі будови, зобов'язує постійну присутність на котельних операторів. У результаті основна перевага цих споруд - робота без участі людини - зводиться на «ні». І як після такого прагнути до прогресу?!

Але якщо недоробки в законах можна виправити відносно швидко, то навчання хороших фахівців - тривалий і кропіткий процес. Саме слабке місце російського аграрного освіти, як вважають свинарями, - відсутність практики. І тут нам є чому повчитися у європейських ВУЗів, де студенти проводять приблизно третина всього часу навчання на виробництві, закріплюючи отримані знання та знайомлячись з реальними проблемами бізнесу. Як помітили слухачі конференції з-за кордону, європейські студенти проводять два тижні на практиці в різних компаніях і три тижні в інституті. У нас же ВНЗ до практики ставляться несерйозно і часто відмітка про її проходженні ставиться «автоматом», для галочки.

Не тільки молоді кадри засмучує свинарями, але й заслужені управлінці. Іноді їх консерватизм заважає розвиватися підприємству. Та й відносини в західних колективах вже давно відрізняються від російських: з керівництвом працівники всіх чинів та віку тільки на «ти». Так створюється командний дух і відчуття рівності, що дозволяє тісніше працювати й ефективніше вирішувати проблеми, що виникають,.

І, нарешті, головний висновок з усієї конференції, про який треба пам'ятати свинарями, що це, насамперед, бізнес і головне в ньому отримання прибутку. А заробити гроші неможливо, якщо покупець не задоволений якістю. Відповідно, завжди треба пам'ятати про людей, які м'ясо будуть їсти.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове