Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Стихія в Закарпатській області завдала збитків АПК майже на 10 млн. грн.

19 14:38:00.06.2009
Стихія в Закарпатській області завдала збитків АПК майже на 10 млн. грн.За попередніми даними, збитки від стихії в Закарпатській області в агропромисловому комплексі складають 9,8 млн. грн.

У Берегівском районі Закарпаття найбільше постраждав від стихії аграрний сектор. Град знищив посіви зернових на площі 1,26 тис. га. Постраждало виноградарство, а також посіви картоплі і садів. За попередніми підрахунками, збитки, завдані сільському господарству Берегівщіни, оцінюються в 7,8 млн. грн.

Гроші на відновлення знищеного агрокомплекса влада області очікує отримати від уряду. Про це повідомили в прес-службі Закарпатської ОДА, передає Zaxid.net.

Голова Закарпатської ОДА Олег Гаваші зазначив, що поки на державному рівні не вирішено питання про компенсації наслідків стихійного лиха, що сталося на Закарпатті 7 червня.

"На сьогодні комісіями проведено обстеження постраждалих об'єктів, сільськогосподарських угідь, складені відповідні акти, відповідна інформація передана до міністерства - з надзвичайних ситуацій та агропромислового розвитку, - зазначив керівник краю. - Облдержадміністрація звернулася листом до прем'єр-міністра України щодо вирішення питання щодо відшкодування цих збитків . Область також буде ініціювати перед МінАПК питання щодо відшкодування збитків сільгоспвиробникам краю ", - повідомив О. Гаваші.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове