Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

США і Росія підтвердили підтримку вступу РФ до СОТ

27 00:00:00.04.2009
США і Росія в черговий раз підтвердили прихильність до якнайшвидшого завершення переговорів про вступ РФ до Світової організації торгівлі (СОТ). Віце-прем'єр - міністр фінансів Росії Олексій Кудрін повідомив про це 24 квітня після зустрічей і переговорів з керівниками профільних відомств адміністрації США у Вашингтоні.

За словами О. Кудріна, основна частина шляху до вступу в СОТ Росією давно пройдена в ході двосторонніх переговорів з країнами-членами організації. Тепер "залишилося два-три найбільш чутливих (системних) питання". На переконання російського міністра, при наявності політичної волі ці питання можна вирішити "протягом 2-3 місяців", однак вони "не вирішуються вже кілька років". А. Кудрін вважає, що їх врегулювання затягується через привнесення в переговорний процес сторонніх питань. Зокрема, дає себе знати "фон відносин" з Україною і Грузією, сказав він.

Констатувавши, що з попередньої Вашингтонській адміністрацією Джорджа Буша "ці невидимі перешкоди" Росії подолати не вдалося, віце-прем'єр РФ заявив, що тепер "є надія" все-таки зробити це з новою адміністрацією Барака Обами.
Джерело:   Прайм-ТАСС
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове