Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Саудівська Аравія нарощує потужності зі зберігання зерна

13 00:00:00.05.2009
Саудівська Аравія нарощує потужності зі зберігання зернаЗгідно з повідомленнями із Саудівської Аравії, в країні планується будівництво нових елеваторів, а також борошномельного заводу поблизу м. Мекка виробничою потужністю 600 тонн на день. Також уряд має намір подвоїти потужності зі зберігання зерна в порту Джідда на Червоному морі.

Місяцем раніше представники Організації зернових елеваторів і борошномельних заводів Саудівської Аравії заявляли, що мають намір побудувати зерновий термінал з об'ємом зберігання 250 тис. тонн в м. Мекка. Організація відмовилася озвучити свій поточний рівень наявних запасів пшениці, проте відомо, що в грудні цей показник становив 1,3 млн. тонн.

Нагадаємо, що починаючи з 2008 р., Саудівська Аравія планує поступово знижувати внутрішнє виробництво і збільшити імпорт пшениці, в зв'язку з чим державному сектору потрібні додаткові потужності для зберігання запасів зерна.

Щорічна потреба Саудівської Аравії в пшениці перевищує 2,6 млн. тонн. У вересні 2008 р. країна почала імпортувати зерно після того, як уряд ухвалив рішення про припинення реалізації програми з самозабезпечення пшеницею. Нагадаємо, що в минулому році виробництво зернових в державі склало 2,3 млн. тонн.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове