Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Розмір торговельної надбавки на рис, гречку і пшоно в Білорусі буде обмежено 30%

06 00:00:00.05.2009
Розмір торговельної надбавки на рис, гречку і пшоно буде обмежений 30%, повідомили в прес-службі Міністерства економіки Білорусі.

У відповідності з постановою Мінекономіки № 60, крупи (рис, гречка, пшоно) виключено з переліку товарів, відпускні та роздрібні ціни на які формуються з урахуванням кон'юнктури ринку. "З дати вступу в силу даної постанови гранична торговельна надбавка (з урахуванням оптової надбавки) на крупи, що стягується до відпускною ціною, не повинна перевищувати 30%", - повідомили в прес-службі.

Там також додали, що "юридичні особи та приватні підприємці, що здійснюють оптову та роздрібну торгівлю (у тому числі громадське харчування), повинні привести ціни на ці крупи у відповідність зі зміною, передбачених цієї постанови".

Раніше в Мінекономіки обгрунтовують необхідність виключення круп з переліку товарів з вільним ціноутворенням значним підвищенням цін на них. При цьому в міністерстві нагадали, що ці товари відносяться до категорії соціально значущих для населення республіки.
Джерело:   Інтерфакс-Захід
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове