Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Роздрібну ціну хліба на 70% формують надбавки

06 12:04:00.08.2009
Роздрібну ціну хліба на 70% формують надбавкиРосійський союз промисловців і підприємців (РСПП) провів дослідження структури роздрібної ціни хліба, за підсумками якого з'ясувалося, що 34% в кінцевій вартості хліба - це надбавка виробників, 35% - надбавка з боку роздрібу, повідомляє ІНТЕРФАКС.

Як йдеться в поширеному дослідженні РСПП, в структурі ціни хліба вартість пшениці займає 20%, транспортування зерна і борошна - 3%, послуги елеваторів - 2%, переробка і прибуток Мукомол - 6%.

«Левову частку займає надбавка з боку виробників хліба - 34%, а також з боку роздрібу - 35%. У сукупності ці два ланки в ціноутворенні займають майже 70% », - відзначається в доповіді.

Розглянутий експертами РСПП період для аналізу ціноутворення на хліб - I півріччя 2009 року. Для розрахунків були взяті 7 складових: початкова вартість тонни зерна в господарстві, елеватор, доставка на борошномельний комбінат, виробництво борошна, доставка борошна на хлібозавод, виробництво хліба, націнка торговельної мережі.

Надалі РСПП має намір регулярно проводити моніторинг ланцюжків ціноутворення за окремими видами соціально-значущої продукції.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове