Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Ростсільмаш випустив перший комбайн ACROS з «автопілотом».

12 13:06:00.06.2009
Ростсільмаш випустив перший комбайн ACROS з «автопілотом».Компанія Ростсільмаш початку установку на комбайни систем автовожденія по сигналу GPS. Перший зразок, комбайн ACROS 530, пройшов випробування і був продемонстрований журналістам. Зернозбиральна машина з «автопілотом» може обробляти поле по заданому маршруту з мінімальним участю оператора, повідомляє прес-служба компанії.

Система автоматичного керування складається з приймача сигналу GPS, блоку курсоуказателя і подруливающее пристрою. Систему передбачається встановлювати опціонально на зернозбиральні комбайни VECTOR, ACROS, TORUM. Розглядається можливість роботи як по сигналу GPS, так і по сигналу ГЛОНАСС.

Автовожденіе володіє цілою низкою переваг. По-перше, виключається перекриття прибраних ділянок, що дозволяє повністю використовувати ширину захоплення жниварки. Це підвищує продуктивність збирання та заощаджує паливо. По-друге, комбайнер практично не відволікається на процес подруліванія і може зосередитися на інших операціях, підвищуючи швидкість і точність роботи. Нарешті, в умовах обмеженої видимості (темний час доби, запиленість) продуктивність праці не знижується.

Автовожденіе - один з елементів так званого «точного землеробства», комплексного підходу до обробки посівів, що полягає в дозованою внесення в грунт насіння і добрив на основі її агрохімічного обстеження. Технологія дозволяє максимально підвищити ефективність зерновиробництва. Розвиток «точного землеробства» стало можливим з розповсюдженням супутникових та комп'ютерних технологій. Крім автовожденія, для повного циклу, передбаченого «точним землеробством», необхідно обладнати комбайни системою картографування врожайності і вологості: на даних електронної карти грунтується агрохімічний аналіз.

Заявки на систему автовожденія компанія Ростсільмаш приймає вже сьогодні. Комбайни з системою картографування будуть доступні в наступному сезоні після фінальних випробувань.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове