Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Россільгоспнагляд заборонив імпорт у Росію тваринницької продукції у зв'язку зі "свинячих грипом"

27 00:00:00.04.2009
Россільгоспнагляд ввів заборону на ввезення на територію Росії поднадзорних вантажів у зв'язку з поширенням грипу H1N1. Про це 26 квітня повідомили в прес-службі відомства.

У повідомленні прес-служби зазначається, що у зв'язку з виявленням в Мексиці і деяких штатах США випадків інфікування людей вірусом грипу H1N1, що мають, ймовірно, свиняче походження, Россільгоспнагляд запроваджує заходи з обмеження ввезення поднадзорной продукції з ряду країн.

Забороняється до особливого розпорядження ввезення м'яса, м'ясосировини, продуктів їх переробки, що не пройшли термічну переробку (температура переробки - не нижче 80 ° С, час не менше 30 хв.), Отриманих від будь-яких видів тварин, з Мексики, штатів США: Техас, Каліфорнія , Канзас. Заборона поширюється на продукцію, відвантажену після 21 квітня 2009 р.

З 26 квітня п. р. забороняється до особливого розпорядження ввезення м'яса, отриманого від будь-яких видів тварин, і продуктів його переробки (включаючи продукцію, підданих переробці при підвищених температурах) в ручній поклажі пасажирів та бортовим харчуванням екіпажів і пасажирів повітряних і морських суден, що прямують з (або заходили або здійснювали посадку в аеропортах) Мексики, штатів США: Техас, Каліфорнія, Канзас.

Забороняється до особливого розпорядження ввезення м'яса свинини та продуктів її переробки, що не пройшли термічну обробку (температура переробки - не нижче 80 ° С, час не менше 30 хв.), Включаючи таковую у ручній поклажі пасажирів, з Гватемали, Гондурасу, Домініканської Республіки, Колумбії , Коста-Ріки, Куби, Мексики, Нікарагуа, Панами, Сальвадору, з штатів США - Алабама, Арізона, Арканзас, Джорджія, Канзас, Луізіана, Нью-Мексико, Оклахома, Флорида. Заборона поширюється на продукцію, відвантажену після 21 квітня 2009 р.

Як зазначили в прес-службі, вищевказана продукція, вилучена з ручної поклажі пасажирів і бортового харчування, підлягає знищенню в безпечних умовах у відповідності з вимогами чинного законодавства.

У відомстві повідомили, що генетичний аналіз вірусу H1N1, який викликав епідемію грипу в Мексиці, виявив у складі його генома гени як свинячого, так і пташиного походження.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове