Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Россільгоспнагляд обмежив ввезення в Росію м'ясної продукції ряду зарубіжних підприємств

04 15:31:00.06.2009
Россільгоспнагляд обмежив ввезення в Росію м'ясної продукції ряду зарубіжних підприємствРоссільгоспнагляд повідомляє про обмеження ввезення в Росію з ряду підприємств Бельгії, Іспанії, Бразилії заморожених свинячих шкір і діафрагми, яловичого тріммінга, широко використовуваних при виробництві ковбаси, сосисок, тушонки і ряду інших харчових продуктів. В них лабораторними дослідженнями були виявлені сальмонелльозу, бактерії групи кишкової палички і деякі небезпечні мікроорганізми, передає ІТАР-ТАРС.

"Дослідженнями також були виявлені бактерії групи кишкової палички в конину, ввезеної до Росії з аргентинського підприємства, у яловичині - з парагвайський підприємства. Крім того, у свинині з двох американських підприємств, крім бактерій кишкової палички, виявлені мезофільних аеробні та факультативно анаеробні мікроорганізми", - повідомляє наглядове відомство. Россільгоспнагляд ухвалив рішення обмежити ввезення в Росію м'ясної продукції, виробленої на цих підприємствах, "до особливої вказівки".

Також встановлюється посилений тримісячний лабораторний контроль за безпекою кожної партії продукції, яка ввозиться в Росію ще з одного американського, 3-х бразильських і одного аргентинського підприємства, в продукції яких були виявлені "заборонені й шкідливі речовини".
Джерело:   Прайм-ТАСС
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове