Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Россия и Абхазия хотят сотрудничать в сфере АПК

21 14:12:00.09.2009
Россия и Абхазия хотят сотрудничать в сфере АПКУ рамках VIII Міжнародного інвестиційного форуму «Сочі-2009» Міністри сільського господарства Росії і Абхазії Олена Скринник та Юрій Акаба підписали меморандум про взаєморозуміння в галузі сільського господарства, повідомляє прес-служба Мінсільгоспу РФ.

Підписання меморандуму відбулося за дорученням Президента Російської Федерації Д. Медведєва.

Як повідомила Олена Скринник, в першу чергу цей документ спрямований на надання сприяння встановленню прямих контактів між Росією і Абхазією. Взаємовигідна співпраця здійснюватиметься за такими напрямами, як рослинництво, тваринництво, автоматизація агропромислового виробництва і переробка сільськогосподарських культур.

Крім того, передбачено обмін фахівцями, передовими методами і технологіями, інформацією.

Глава Мінсільгоспу Абхазії Юрій Акаба зазначив, що «підписання меморандуму є для нас знаковою подією, імпульсом до розвитку агропромислового комплексу республіки». «Ми зараз не говоримо про якісь гігантських проектах в сільському господарстві, наше завдання полягає в тому, щоб створювати міні-підприємства з повним виробничим циклом, перш за все, у тваринництві», - підкреслив Ю. Акаба.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове