Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Російські виробники горілки знизили випуск продукції

09 12:20:00.04.2013

Після торішнього рекорду з виробництва горілки алкогольні компанії істотно знизили її випуск в першому кварталі 2013 року. У лідерів ринку, зокрема у Синергії , відвантаження звалилися на третину. Пояснюється це серйозним зростанням горілчаного акцизу з початку поточного року - напередодні цього гравці ринку поспішали зробити запаси - передає Зокрема у РБК daily.

В п'ятницю про 30-відсотком зниженні відвантажень продукції в першому кварталі 2013 року повідомила «Синергія». За цей період компанія реалізувала 1900000 дав алкоголю проти 2,7 млн ​​дал роком раніше. Таке падіння є прямим наслідком значних відвантажень готової продукції в останньому кварталі 2012 року на адресу дистриб'юторів і роздробу напередодні серйозного підвищення акцизів з 2013 року, прокоментував операційні результати голова правління «Синергії» Олександр Мечетін. З 1 січня поточного року ставка акцизу зросла 300 до 400 руб., що призвело до збільшення мінімальної роздрібної ціни на горілку з торішніх 125 до 170 руб. за пляшку 0,5 л.

Зниження продаж в першому кварталі цього року характерно для всього російського ринку міцного алкоголю, стверджує пан Мечетін. У той же час аналіз березневих продажів вселяє бізнесменові обережний оптимізм: протягом року загальні продажі компанії будуть скориговані в позитивну сторону, сподівається он.Алкогольная сибірська група поки не підрахувала продажі за перший квартал, але в січні-лютому цього року вони знизилися приблизно на 30 %, повідомили РБК daily в прес-службі компанії. Це зниження було заплановано в рамках стратегії розвитку на 2013 рік з урахуванням рекордних продажів в кінці 2012 року, пояснили в компанії. Однак у березні вже відзначалося збільшення відвантажень, і найближчими місяцями динаміка може вировняться.

Директор зі стратегічного розвитку горілчаної компанії «Казенка» Леонід Вігдоровіч говорить, що первинні продажі виробника знизилися за перші три місяці приблизно на 5%. Він схильний погодитися з колегами, що зниження реалізації обумовлено безпрецедентним підвищенням акцизу. «Складно прогнозувати подальший розвиток ринку, оскільки ситуація неординарна», - додав пан Вігдоровіч. Зниження продаж на початку цього року - абсолютно очікувана подія, підкреслив голова правління Союзу виробників алкогольної продукції Дмитро Добров. За його словами, в умовах різкого підвищення акцизу буде відбуватися скорочення частки легального ринку, про що неодноразово говорилося ще кілька років назад.

По даними Росстату, легальне виробництво горілки в січні поточного року знизилося на 30,3% в порівнянні з першим місяцем 2012 року, до 3,11 млн дал.

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове