Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Російське зерно потрібно постачати до Єгипту без посередників

09 13:11:00.06.2009
Російське зерно потрібно постачати до Єгипту без посередниківРосійське зерно має поставлятися в Єгипет тільки прямо, без участі посередницьких компаній, йдеться в прес-релізі Мінсільгоспу Росії з посиланням на голову відомства Олену Скриннік.

«В цьому випадку, вважає міністр сільського господарства Росії, можна гарантувати якість і безпеку поставляемого зерна, виконання зобов'язань перед закордонними партнерами, а також забезпечити прийнятні ціни», - говориться в прес-релізі.

Нещодавно Єгипет конфіскували партію російської пшениці, визнавши її не відповідає стандартам якості. РІА «Новини»

Е. Скриннік: Торгівля зерном межу країнами повинна здійснюватися напряму, без посередників

Тільки в цьому випадку, вважає міністр сільського господарства Росії, можна гарантувати якість і безпеку поставляемого зерна, виконання зобов'язань перед закордонними партнерами, а також забезпечити прийнятні ціни.

Обговорення цього питання було приділено особливу увагу на прошедшем в Санкт-Петрбурге Всесвітньому зерновому форумі. Зокрема, в ході дискусії учасники бізнес-форуму «Причорномор'я: місце у забезпеченні стабільності світового ринку зерна» розглянули ситуацію навколо поставок російської пшениці в Єгипет.

Голова Россільгоспнагляду Сергій Данкверт повідомив, що «під час перевірки сертифікатів якості зерна, які видав Россільгоспнагляд та документів, які в подальшому супроводжували цю операцію, були виявлені розбіжності, в тому числі по білку та вологості». Для запобігання виникнення подібних ситуацій в рамках російсько-єгипетської Межправкоміссіі, засідання якої відбулося 3 червня, досягнута домовленість про те, що постачання російського зерна в Єгипет будуть супроводжувати тільки офіційні сертифікати якості, що підтверджують їх відповідність египетскому стандарту по пшениці, поінформував С. Данкверт.

«Наше завдання полягає в тому, щоб експортуються зерно супроводжувалося сертифікатами, виданими державою, а не сюрвейерскімі компаніями», - підкреслив глава Россільгоспнагляду. За його словами, «у держави та посередників різні інтереси». «У спекулянтів задача купити подешевше - продати подорожче, а держава зацікавлена в тому, щоб завоювати авторитет на міжнародному ринку. Нам не по дорозі », - сказав С. Данкверт.

Відповідно до протоколу переговорів представників Россільгоспнагляду та Центральної адміністрації з карантину рослин Єгипту від 24-25 травня 2009 року, єгипетська сторона яких-небудь порушень в галузі карантину рослин не виявила, у зв'язку з чим офіційні нотифікації не оформлюється. «На сьогоднішній день російська сторона не отримувала з Єгипту жодного документа щодо затриманих партій зерна», - повідомив С. Данкверт.
Джерело:   Зерно Он-Лайн
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове