Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Росіяни стали їсти більше

15 13:58:00.06.2009
Росіяни стали їсти більшеВсе більшу частину свого доходу громадяни Росії витрачають на продукти харчування. Як відзначається в дослідному звіті компанії «Ромір Панель», у травні витрати жителів Москви зменшилися в порівнянні з квітнем на 4,4%, пише кореспондент ІА "Новий Регіон" Ольга Радько.

Витрати мешканців інших міст-мільйонників знизилися відносно попереднього місяця незначно - лише на 1,4%. Більше за інших - на 6,2% - скоротилися витрати на одну сім'ю у Санкт-Петербурзі. Сім'ї у містах з населенням від 0,5 до 1 мільйона мешканців збільшили витрати незначно, на 1,3%.

Найбільш серйозне скорочення витрат (5,3%) у порівнянні з квітнем спостерігається у нізкодоходной групи (до 8 тисяч рублів на місяць). Сім'ї, в яких доходи на члена сім'ї перевищують 16 тисяч рублів на місяць, у травні 2009 зменшили свої повсякденні домашні витрати на 1,2%.

Витрати груп із середнім доходом (від 8 до 16 тисяч рублів на місяць на члена домогосподарства) виросли на 1%. Дослідники роблять висновок, що причиною скорочення витрат стала не сезонність, скоріше, це результат впливу падіння доходів: накопичення, мабуть, майже повністю витрачені за попередні кризові місяці.

За даними Росстату, реальні грошові доходи російського населення в квітні поточного року скоротилися на 0,1% в річному численні. При цьому за підсумками 2008 року доходи 18,5 мільйона росіян (13,1% від загальної чисельності населення) виявилися нижче прожиткового мінімуму, передає NEWSru.com.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове