Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Росія обмежила ввіз м'яса з Казахстану

12 12:29:00.06.2009
Росія обмежила ввіз м'яса з КазахстануРосія з 10 червня різко обмежила ввезення м'яса з Казахстану. Але, як вважають експерти, це не вплине на ситуацію на м'ясному ринку Росії. Як повідомив Россільгоспнагляд, заборонені, насамперед, постачання м'яса птиці з Казахстану. Це рішення прийнято у зв'язку з тим, що через територію Росії транзитом до Казахстану ідуть великі партії імпортної курятини.

Це не виключає подальшого реекспорту з Казахстану в РФ імпортного м'яса, у тому числі і з неблагополучних країн. Крім того, Россільгоспнагляд заборонив ввезення тварин, м'яса та м'ясосировини в Росію із 10 областей Казахстану - Актюбінской, Алма-Атинській, Атирауской, Східно-Казахстанської, Жамбилской, Західно-Казахстанської, Карагандинської, Кизилордінской, Павлодарской, Південно-Казахстанської з-за високих епізоотичної ризиків.

Як вважає генеральний директор Інституту аграрного маркетингу (ІАМ) Олена Тюріна, введення заборони більше носить профілактичний характер і не зробить істотного впливу на російський ринок м'яса. «За даними офіційної статистики, Казахстан ввозить в Росію тільки яловичину, та й то в дуже невеликій кількості», - заявила Тюріна. У минулому році поставки склали всього 400 тонн, або 0,05% від загального імпорту яловичини.
Джерело:   Агроперспектива
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове