Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Росія не вводила ніяких санкцій проти Білорусі

10 15:54:00.06.2009
Росія не вводила ніяких санкцій проти БілорусіЗаборона на ввезення в Росію молочної продукції з Білорусі не можна розглядати як санкцію, це технічне питання, обумовлене турботою про здоров'я споживачів, сказав глава МЗС Росії Сергій Лавров.

"Росія не вводила ніяких санкцій проти Республіки Білорусь", - розповів С. Лавров на прес-конференції за підсумками переговорів з білоруським колегою Сергієм Мартиновим.

Він пояснив, що в Росії з грудня минулого року діє новий регламент, що описує якість молочної продукції та визначає, з яким інформаційним наповненням ця продукція може реалізовуватися на ринку в Росії. "Це стосується всіх експортерів, які направляють молочну продукцію в Росію. Це стосується всіх виробників молочної продукції в Росії. Я думаю, що називати подібні рішення санкціями - це не зовсім коректно", - сказав С. Лавров.

"Це заходи, які продиктовані виключно турботою про здоров'я наших споживачів", - зазначив міністр, додавши, що це питання перебуває у віданні Мінсільгоспу Росії та Білорусі.

Зі свого боку, С. Мартинов сказав, що "технічний регламент повинен залишатися технічним".

Він зазначив, що дане питання має залишатися "суто технічно-сертифікаційним". Міністр сказав, що не бачить у цьому питанні політичного підгрунтя і закликав до того, щоб "такі регламенти не використовувалися в якості конкурентної боротьби неринковими способами".
Джерело:  agrobel.by
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове