Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Росія може вступити до СОТ поза рамками Митного союзу

14 16:44:00.07.2009
Росія може вступити до СОТ поза рамками Митного союзуСценарій вступу Росії, Білорусії і Казахстану до Світової організації торгівлі як Митного союзу поки що не визначений, повідомив помічник президента Росії А. Дворковіч.

При цьому він відзначив, що Росія, Білорусія і Казахстан можуть вступити до СОТ як суверенні держави, оскільки вступ в організацію в рамках Митного союзу зажадає кілька років, пише «Комерсант». «Ми не втратили повністю цю надію (вступ до СОТ Митним союзом). Наші колеги кажуть, що буде потрібно кілька років, і нам треба оцінити всі «за» і «проти». Наші ініціативи не змінюються, ми не втрачаємо ті переваги, які нам дає Митний союз », - сказал г-н Дворковіч. При цьому він зазначив, що Росія, Білорусь і Казахстан будуть вступати до СОТ одночасно.

Помічник президента підкреслив, що остаточного рішення по какому конкретно сценарієм це буде проходити поки що немає. «Є різні сценарії вступу до СОТ. Експерти вважають, що вступ до СОТ в рамках Митного союзу є проблемою. Тому інший сценарій полягає у спільному вступ трьох країн, які входять у Митний союз », - вважає О. Дворковіч.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове