Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Росія буде розширювати постачання зерна в Азіатсько-Тихоокеанський регіон і створить Далекосхідний зерновий коридор

15 00:00:00.05.2009
Росія буде розширювати постачання зерна в Азіатсько-Тихоокеанський регіон і створить Далекосхідний зерновий коридорРосія буде розширювати постачання зерна в країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону і створить Далекосхідний зерновий коридор. Про це повідомив 15 травня на засіданні оргкомітету Всесвітнього зернового форуму його голова, перший віце-прем'єр РФ Віктор Зубков.

"Наше головне завдання - робити пропозиції щодо постачання зерна там, де є попит. У цьому зв'язку планується розширювати постачання зерна в країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону", - сказав перший віце-прем'єр. На його думку, "це є не тільки зовнішньоторговельним бізнесом, але й механізмом стимулювання як традиційних зернових регіонів країни, так і Сибіру". "Сибір може бути також потужним регіоном, який виробляє досить великий обсяг високоценного зерна", - упевнений В. Зубков.

Він розповів, що незабаром будуть прийматися рішення по створенню Далекосхідного зернового коридору, "який стимулював би інвестиції у створення потужного сучасного зернового терміналу".
Джерело:   Прайм-ТАСС
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове