Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

"Roshen" збільшить частку на шоколадному ринку Росії

05 00:00:00.03.2009
"Roshen" збільшить частку на шоколадному ринку РосіїОдин з найбільших виробників кондитерських виробів в Україні корпорація "Roshen" має намір відкрити кондитерську фабрику з виробництва шоколадних виробів в Липецькій області (Росія), тим самим збільшивши свою частку на російському ринку.

"У Росії кожна з'їдена карамельк є карамелькою корпорації" Roshen ", - зазначив президент компанії В'ячеслав Москалевскій, слова якого навела Н. Дронова, додавши, що того ж компанія має намір домогтися в шоколадному сегменті.

Таким чином, за її словами, нова фабрика в Росії буде орієнтована на виробництво шоколадної продукції.

На сьогодні корпорація очікує виділення земельної ділянки для зведення нової фабрики. Кошти для здійснення проекту компанія має намір залучати власні, однак, не виключає залучення і позикових.

Разом з тим Н. Дронова повідомила, що корпорація на деякий час відкладає будівництво кондитерської фабрики у Вінниці. "Поки українські фабрики нормально забезпечують продукцією, а виробництво на Липецькій фабриці призначене для того, щоб покрити попит російського споживача", - пояснила керівник прес-служби "Roshen".

Корпорація "Roshen" раніше вже купила фабрику "Ліконф" в Липецьку.

Разом з тим, експорт українських солодощів в РФ зростає щороку. Так, "АВК" більше чверті своєї продукції відправляє північному сусідові.

Після введення Росією у 2001 р. мито на українську карамель вітчизняні кондитери вирішили убезпечити свій бізнес будівництвом виробництва на території РФ. "КОНТІ" придбала кондитерську фабрику в Курську. Там же збудувала виробничо-логістичний комплекс.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове