Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Росагролізинг співпрацює з усіма регіонами СФЗ

01 11:03:00.10.2009
Росагролізинг співпрацює з усіма регіонами СФЗПерші поставки на умовах федерального лізингу в господарства Сибіру були здійснені компанією «Росагролізинг» у 2002 році. За вісім років співробітництва сільгоспвиробники округу придбали через державну компанію техніки, обладнання та племінної продукції на загальну суму понад 10 млрд рублів, повідомляє прес-служба компанії.

У рамках укладених договорів підприємствам СібФО поставлено понад 4 тис. 700 одиниць сільгосптехніки, у тому числі понад 2 тис. 600 комбайнів, 800 тракторів і більше 1 тис. 200 одиниць автомобільної та грунтообробної техніки.

З зразками сільськогосподарської техніки, що постачається на умовах федерального лізингу, аграрії округу можуть ознайомитися на торгово-виставковому майданчику Росагролізингу, відкритого в кінці серпня в Новосибірську. Це перший спеціалізований комплекс компанії в Сибірському федеральному окрузі.

Аграрії СібФО набувають в лізинг і племінну продукцію. За весь період співробітництва Росагролізинг поставив у регіони Сибіру понад 12 тис. голів племінної продукції. Найбільші партії ВРХ м'ясних та молочних порід були передані сільгоспвиробникам Алтайського краю і Іркутської області.

За участю Росагролізингу в шести регіонах Сибіру створено та модернізовано більше 12 тис. 500 скотомісць. Також в результаті співпраці з державною компанією в Іркутській області були створені два модульні фабрики по переробці молока виробничою потужністю 1 т / добу.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове