Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Рапс в Білорусії дешевше імпортного у 50 разів

30 11:25:00.06.2009
Рапс в Білорусії дешевше імпортного у 50 разівВони зимостійкі, пристосовані до наших умов, стрессостійкі. Відповідають зарубіжним стандартам якості.І дешевше практично в 40-50 разів, ніж зарубіжні гібриди, - стверджує Ядвіга Пилюк, завідуюча лабораторією хрестоцвітих культур науково-практичного центру з Блок НАН Білорусі.

Саме тому Ядвіга Едвардовна і ще двоє колег удостоєні президентського прийому. У щорічному відборі кращих на цей раз все конкуренти залишилися позаду.

З енергетичних показниками рапс перевершує ячмінь в три рази. З нього отримують олія, макуха і навіть біопаливо. Культура пластична, не боїться ні дощу, ні сонця. Це і є та сама стрессоустойчивость. А головне, щоб у магазині покупці спокійно дивилися на прилавок.

- Згадайте минулі часи. Років двадцять тому у нас за одну пляшку рослинної олії можна було купити два кілограми свинини. Розумієте? А зараз ціна гідна і нормальна. Я вважаю, в цьому є роль ріпакової олії, - сказала Ядвіга Пилюк, завідуюча лабораторією хрестоцвітих культур науково-практичного центру з Блок НАН Білорусі.

Закупівельні госцени на рапс впали ще навесні. І це негайно здешевити весь асортимент в торгових точках.
Джерело:   oilworld.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове