Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Птиця складає 30% від загального обсягу виробництва м'яса

15 00:00:00.05.2009
Птиця складає 30% від загального обсягу виробництва м'ясаНа російському ринку м'яса та м'ясопродуктів спостерігається чітка тенденція збільшення споживання м'яса. І, хоча поточна економічна ситуація вносить свої корективи щодо темпів зростання споживання, в подальшому вона буде зростати, що безумовно є стимулом для вітчизняних виробників. Існуючий національний проект з розвитку агропромислового комплексу субсидіює процентні ставки по кредиту за рахунок коштів державного бюджету, що робить привабливими інвестиційні вкладення в цей бізнес. Також держава стимулює виробництво шляхом встановлення квот на продукцію імпортних виробників.

Структура російського виробництва м'яса розподілена досить рівномірно. Великі та рівні частки займають сегменти яловичини і свинини, на них припадає по 35% всього обсягу вироблення. Іншу частину складає м'ясо птиці. Виробництво в даному сегменті в даний час демонструє чітку тенденцію до збільшення, що зберегтися і у майбутньому. В першу чергу це буде відбуватися за рахунок скорочення виробництва яловичини, яка до 2010 року буде займати не більше 20% від виробленої м'ясної продукції.
За даними маркетингового дослідження компанії «Маркетинг плюс», в розрізі за Федеральним округам, основне виробництво зосереджено Приволзькому, Центральному та Південному, сумарно на них припадає близько 86%. Частки інших округів незначні.
Джерело:  meatinfo.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове