Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Продажі коньяку АПФ "Таврія" склали понад 2,1 млн. літрів

14 11:47:00.07.2009
Продажі коньяку АПФ "Таврія" склали понад 2,1 млн. літрівЗа 6 місяців 2009 р. на українському ринку було продано понад 2,1 млн. літрів коньяків виробництва АПФ "Таврія". Про це повідомили в Першому Національному Виноробний Холдинг (ПНВХ).

Зокрема, за січень-червень українські споживачі придбали більш 1,66 млн. літрів коньяків "Каховський", "Борисфен", "3 зірки" і "5 зірок". Крім того, за 6 місяців було продано понад 286 тис. літрів коньяку "Каховський". За звітний період продажу коньяків "AleXX" склали понад 89 тис. літрів, що на 8% більше в порівнянні з обсягами продажів за I півріччя 2008 р.

Нагадаємо, за 5 місяців 2009 р. на АПФ "Таврія" було вироблено 1,98 млн. літрів ординарних, марочних і колекційних коньяків. За даними Держкомстату, загальне виробництво коньяку в Україні продовжує падати - за січень-травень 2009 р. вироблено на 20% менше продукції, ніж за аналогічний період 2008 р.

Перший Національний Виноробний Холдинг входить до складу корпорації "Логос" (м. Дніпропетровськ). Як керуюча структура, Перший Національний Виноробний Холдинг об'єднує таких виробників: ТОВ "Інкерманський завод марочних вин" (м. Севастополь, АР Крим), АПФ "Таврія" (м.Нова Каховка, Херсонська область), а також первинні бази виноробства: ТОВ " Качинський + "(АР Крим, Севастопольська зона виноробства) і ЗАСО" Чорноморець "(АР Крим, Бахчисарайський район), радгосп-завод ім. Поліни Осипенко. Загальна площа виноградників Холдингу - більше 4000га.

Перший Національний Виноробний Холдинг є власником таких торгових марок як "Inkerman", "Таврія", "Георгіївський", "ALeXX". З 2005 року ПНВХ є ексклюзивним постачальником продукції "Remy Cointreau" в Україні (коньяки "Remy Martin", лікери "Cointreau", бренді "Metaxa", шампанське "Piper-Heidsieck").
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове