Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Причини неефективного управління держмайном в АПК розслідують

07 15:57:00.07.2009
Причини неефективного управління держмайном в АПК розслідуютьНародні депутати України розробили проект постанови Верховної Ради України "Про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин і причин неефективного управління державним майном в агропромисловому комплексі" N4773 від 6 липня 2009 р., текст якого розміщений на сайті ВР ...

"Численні звернення робочих колективів до виконавчої гілки влади щодо систематичного розкрадання та неефективного менеджменту керівництва державних підприємств, які не знаходять відповідного реагування та прийняття дієвих заходів", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Таким чином, підкреслюють розробники документа, що вся система державних підприємств на сьогоднішній день є збитковою.

З метою проведення всебічного аналізу та жорсткого контролю автори законопроекту пропонують створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради, термін діяльності якої складе 9 місяців з дня прийняття цієї постанови.

Тимчасова слідча комісія повинна буде розслідувати "обставини порушення Конституції та законодавства України посадовими особами центральних і місцевих органів, суб'єктами господарювання, які призвели до незадовільної фінансового стану підприємств агропромислового комплексу, численних службових зловживань та розкрадання державних коштів і майна, зловживань у сфері земельних відносин".

Разом з тим визначається, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 10 народних депутатів України: 1 представник від 43 народних депутатів України, але не менш ніж по одному народному депутату від кожної депутатської фракції. При цьому головою комісії передбачається обрати народного депутата України Сергія Рижук, заступником голови - народного депутата України Миколи Рудченко.

Між тим, матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової слідчої комісії лягає на Апарат Верховної Ради України.

При цьому звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу має бути заслухано на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше шестимісячного терміну з дня прийняття постанови.
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове