Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Правительство РФ поменяло условия квотирования вылова

07 10:50:00.08.2009
Правительство РФ поменяло условия квотирования вылова30 липня голова Уряду РФ Володимир Путін підписав постанову, які змінюють умови надання рибалкам часткою квот.

Відповідно до нової редакції документа, «промислові квоти розподіляються між заявниками шляхом укладання з ними договорів про закріплення часток квот видобутку (вилову) водних біоресурсів на 10 років на підставі даних державного рибогосподарського реєстру про обсяг здобутих (виловленої) заявниками водних біоресурсів за 9 років, що передують розрахунковому році ».

Раніше ця міра зобов'язувала риболовецькі компанії звітувати кожні 4 роки, при цьому частка квот розподілялися на 5 років. Як повідомив ІА «RUGRAD.EU» заступник міністра сільського господарства та рибальства уряду Калінінградської області Максим Будурацкій, в 2004 - 2008 рр.. частки закріплювалися за квотами, виділеним наказом Госкомриболовства. C 1 жовтня 2008 року підхід змінився: частки стали розподілятися виходячи з того обсягу, який підприємство виловили фактично. Крім того, терміни квотування були продовжені до 10 років, хоча звіт потрібно надати, як і раніше, лише за 4 роки діяльності компанії.

Коментуючи нинішні нововведення, заступник генерального директора ЗАТ «Вестрибфлот» М. Данілов зазначив, що багато чого залежить від того, які документи потрібно подавати у новому звіті: «Не у всіх компаній папери зберігаються за 9 років, крім того, за цей час можуть помінятися форми документів ». Втім, у 2008 році десятирічні частки квот отримали всі, крім однієї, Калінінградський риболовецькі компанії, так що ця проблема регіональних рибалок торкнеться не скоро.
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове