Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Порти Азово-Донського басейну за 4 місяці збільшили перевалку зернових і олійних в 3,6 рази

08 00:00:00.05.2009
Порти Азово-Донського басейну за 4 місяці збільшили перевалку зернових і олійних в 3,6 разиПорти Азово-Донського басейну в січні-квітні 2009 р. збільшили перевалку вантажів на 10,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 3,232 млн. тонн, говориться в повідомленні Азово-Донського державного басейнового управління водних шляхів і судноплавства.

Зростання вантажообігу був обумовлений збільшенням в 3,6 рази перевалки зернових, олійних культур і продукції їх переробки на експорт, а також обсягів транзиту нафти на 18%, відзначається в повідомленні.

За іншими видами основних вантажів відзначається зниження перевалки.

У зону відповідальності Азово-Донського басейнового управління входить річка Дон від Цімлянского водосховища до Азовського моря (за винятком Костянтинівського та Миколаївського гідровузлів), а також Азово-Донський канал довжиною 39,3 км, розташований у північно-східній частині Таганрозького затоки Азовського моря. Крім того, управління відповідає за судноплавство в притоках Дону - Сіверський Донець та Манич. Загальна довжина водних шляхів, закріплених за управлінням, становить 800 км.
Джерело:  interfax.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове