Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

П'ята частина портфеля Россельхозбанка направляється на фінансову підтримку виробників зерна

04 14:13:00.06.2009
П'ята частина портфеля Россельхозбанка направляється на фінансову підтримку виробників зернаБлизько 20% портфеля Россельхозбанка, що становить 535 мільярдів рублів, направляється на фінансову підтримку виробників зерна, повідомив голова правління ВАТ "Россельхозбанк" Юрій Трушін.

"Зернове господарство історично є базовою і стратегічною галуззю аграрного сектора економіки Росії. Саме тому Россельхозбанк багато робить для підтримки вітчизняного зернового господарства. П'ята частина кредитного портфеля банку, який складає сьогодні 535 мільярдів рублів, - це кошти, які спрямовані безпосередньо на розвиток зернової галузі", - сказав Трушін напередодні відкриття в Санкт-Петербурзі Всесвітнього зернового форуму.

За його словами, в умовах, коли багато країн світу відчувають вплив економічної кризи, а в ряді держав, що розвиваються гостро відчувається нестача продовольства, зерно стає не тільки стратегічним, високоліквідних товарів, але й потужним геополітичним фактором.

"Думаю, що Всесвітній зерновий форум буде сприяти вирішенню багатьох наболілих проблем, пов'язаних з необхідністю збільшення виробництва зерна за рахунок впровадження сучасних технологій, а також розширення міжнародної торгівлі цим товаром. З урахуванням того, що сьогодні Росія займає четверте місце в світі за обсягами продажу зерна , всі ці питання мають надзвичайно важливе значення. Тим більше, що у нашої країни є значний потенціал для нарощування поставок зерна на міжнародний ринок ", - зазначив Трушін.

Глава Россельхозбанка вважає, що збільшення зернового експорту може бути досягнуто, зокрема, за рахунок впровадження новітніх технологій, оновлення парку техніки, забезпечення виробників високоякісним посівним матеріалом, а також розвитку інфраструктури, яка забезпечує зберігання і переробку зерна.

"Крім того, необхідно активніше використовувати наявні можливості для розширення посівних площ. За останні 15 років з обороту в силу різних причин було виведено близько 20 мільйонів гектарів земель сільськогосподарського призначення. Вже зараз ці площі поступово починають знову распахівать, відводячи в основному під посіви зернових. Россельхозбанк кредитує такі роботи, і результати, повинен сказати, виходять непогані ", - сказав він.

В останні роки Россельхозбанк також бере активну участь у кредитуванні зернових інтервенцій.

"Так, наприклад, з врожаю минулого року в державний интервенционной фонд було закуплено у сільгоспвиробників майже 10 мільйонів тонн продовольчого та фуражного зерна, або близько 9% від обсягів його виробництва, на суму близько 50 мільярдів рублів", - додав Трушін.
Джерело:   РІА Новини
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове