Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       
Головна       Новини       Події

Перспективні напрямки в області забезпечення якості зерна, насіння та продуктів їх переробки

07 00:00:00.05.2009
Перспективные направления в области обеспечения качества зерна, семян и продуктов их переработкиВ новому маркетинговому році на тлі світової фінансової кризи, як ніколи раніше перед сільгоспвиробниками гостро стоятиме завдання зниження собівартості зерна, а також забезпечення його збереження без істотних якісних і кількісних змін. Останнє є також актуальним і для підприємств системи хлібопродуктів: елеваторів і ХПП.

Не випадково в рамках восьмої міжнародної конференції "Зерновий форум & Зернова індустрія-2009" темою зберігання зерна, забезпечення його якості при довгостроковому зберіганні приділено особливу увагу. В рамках сесій конференції буде представлено ряд доповідей, які дадуть уявлення учасникам форуму про найбільш перспективні напрямки в області забезпечення якості зерна, насіння та продуктів їх переробки, впливу окремих видів устаткування і систем на забезпечення раціонального використання зерна.

У рамках конференції буде представлено доповідь доцента кафедри зберігання зерна Одеської національної академії харчових технологій Анатолія Яковенко на тему: "Недопущення процесів погіршення якості зерна при зберіганні", в якому будуть систематизовані основні причини істотного погіршення якості пшениці за останні кілька років і дані рекомендації по їх запобіганню .

Про щадять технології післязбиральної обробки зерна, що впливають на зниження травміруемості насіння, розповість у своєму виступі директор компанії "Спецелеватормельмаш" Леонід Фадєєв.

Аналізу традиційних та інноваційних технологій зберігання зерна в умовах різних регіонів країн СНД буде присвячена презентація Даніеля Доннер і Вікторії Юмін, керівників компанії Ag Growth Industries.

З презентацією технологій і обладнання компанії Schmidt-Seeger виступить директор її представництва Олександр Очеретний.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове