Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Перевізники зерна перейдуть на електронний документообіг

17 14:34:00.06.2009
Перевізники зерна перейдуть на електронний документообігУчасники ринку залізничних перевезень зерна прийняли рішення про доцільність впровадження електронного документообігу (Едо). Таке рішення прийнято на конференції «Технології та регламенти експортних залізничних перевезень вантажів у 2009/2010 зерновому році», організованої в травні 2009 р. інфраструктурним залізничним оператором з перевезень зерна ЗАТ «Русагротранс», повідомляє прес-служба компанії ТТК, яка буде впроваджувати нову систему .

Передбачається, що впровадження ЕДО забезпечить більш ефективну взаємодію учасників зернового ринку з власниками рухомого складу, залізничної та портової інфраструктури. Інформаційна платформа, як написано в прес-релізі, дозволяє ефективно вирішувати завдання по узгодженню заявок на перевезення вантажів, які були сформульовані на конференції компанії «Русагротранс»:

• попереднє (до звернення в порт) узгодження заявок з власником рухомого складу;

• забезпечення надійного та оперативного ЕДО між усіма учасниками транспортного процесу - вантажовідправником, оператором порту і власником рухомого складу, що дозволить гарантувати надання рухомого складу в узгоджені терміни;

• забезпечення підтвердження заявок на перевезення вантажів з боку портовой-перевалочних компаній у відповідності з їх технологічними можливостями по вивантаженні рухомого складу.

Крім того, нова платформа забезпечує подачу і обробку заявок на перевезення вантажів в електронному вигляді і може стати єдиної інформаційної панеллю узгодження планів відвантажень зерна для всіх сторін логістичного процесу. Впровадження Едо дозволить підвищити швидкість транспортування зерна, гарантувати вантажовідправник терміни доставки та схоронність вантажу.

«Нашої глобальної завданням є побудова сучасної високотехнологічної логістичної системи, що дотримуються як інтереси учасників зернового ринку, так і можливості транспортної системи, - говорить перший заступник генерального директора ЗАТ« Русагротранс »Валерій Харків, - тому ми прагнемо активно впроваджувати сучасні інструменти, які підвищують ефективність управління» .
Джерело:   agronews.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове