Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Парламент встановить термін дії 13% ввізного мита

04 13:47:00.08.2009
Парламент встановить термін дії 13% ввізного митаВРУ оприлюднила проект Закону України "Про внесення змін до Закону України" Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України в зв'язку зі світовою фінансовою кризою "(реєстр. # 5033 від 29.07.2009 р.).

Метою розробки даного проекту Закону є удосконалення чинного законодавства, яким передбачено застосування тимчасової надбавки до діючих ставок ввізного мита на деякі товари.

Даний законопроект встановлює конкретний термін дії тимчасової надбавки до діючих ставок мита у розмірі 13% від митної вартості товару, що ввозиться на митну територію України в режимі імпорту, окрім товарів критичного імпорту. Відзначимо, що надбавка встановлюється на 12 місяців.

Прийняття даного законопроекту сприятиме поліпшенню стану платіжного балансу України в умовах світової фінансово-економічної кризи, може створити умови для розширення ринку виробництва імпортозамінюючих товарів (робіт, послуг), буде сприяти створенню нових робочих місць.

Ініціаторами даного законопроекту виступили: Присяжнюк Н.В. (Партія регіонів), Давиденко А.А. (Наша Україна), Сигал Е.Я. (Блок Юлії Тимошенко).
Джерело:   ПроАгро
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове