Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Парламент України прийняв за основу законопроект про страхування сільгоспризиків

20 00:00:00.05.2009
Парламент України прийняв за основу законопроект про страхування сільгоспризиківВерховна Рада України 19 травня прийняла в першому читанні законопроект про запровадження добровільного страхування сільськогосподарських ризиків.

За прийняття за основу законопроекту "Про внесення змін до закону України" Про страхування "(щодо сільськогосподарських ризиків)" проголосували 240 депутатів.

Законопроектом (реєстр. № 3248) пропонується доповнити перелік видів добровільного страхування страхуванням сільськогосподарських ризиків, виключивши означений вид з переліку видів обов'язкового страхування.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, у разі прийняття проекту закону страхувальники зможуть одержати ліцензії на право здійснення добровільного страхування сільськогосподарських ризиків, у тому числі страхування врожаю сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень, врожаю зернових культур і цукрових буряків, а також сільськогосподарських тварин, птиці, кролів, хутрових звірів, пчелосемей, риби та інших водних живих ресурсів.

Як зазначалося в ході обговорення документа, його ухвалення дасть можливість сільгоспвиробникам самим вибирати об'єкти страхування.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове