Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Парламент прийняв закон про оптові ринки сільськогосподарської продукції

25 15:17:00.06.2009
Парламент прийняв закон про оптові ринки сільськогосподарської продукціїВерховна Рада України прийняла Закон № 2137 "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції". "За" це рішення проголосували 309 народних депутатів з 434, присутніх у сесійній залі.

Закон визначає правові засади організації діяльності оптових ринків сільськогосподарської продукції в Україні (ОРСП), регулює відносини в цій сфері і спрямований на захист прав і законних інтересів сільськогосподарських товаровиробників, які здійснюють оптову продаж сільськогосподарської продукції власного виробництва.

Статус ОРСП надається центральним органом виконавчої влади з питань аграрної політики.

Відповідно до закону, основними завданнями ОРСП, зокрема, є сприяння прискореного просування сільськогосподарської продукції від виробника до кінцевого споживача в торговельній ланцюга; надання можливості для виходу на ринок сільськогосподарської продукції усім постачальникам і споживачам такої продукції; визначення необхідного переліку сільськогосподарської продукції, який повинен включати переважна більшість загальної номенклатури виробленої продукції; скорочення втрат сільськогосподарської продукції і т.п.
Джерело:   АПК-Інформ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове