Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Парламент прийняв закон про цільової економічної програми моніторингу залишків ветпрепаратів

05 15:04:00.06.2009
Парламент прийняв закон про цільової економічної програми моніторингу залишків ветпрепаратівВерховна Рада України прийняла 4 червня Закон № 3402 "Про загальнодержавної цільової економічної програми проведення моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднюючих речовин у живих тварин, продукти тваринного походження та кормах, а також в харчових продуктах, підконтрольних ветеринарній службі, на 2009-2014 гг." . "За" відповідне рішення проголосували 362 депутати з 435, зареєстрованих у залі.

Метою програми є підвищення якості та безпеки продуктів тваринного походження, харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та кормів, інформування споживачів про ризики, пов'язані із вживанням низькоякісних харчових продуктів тваринного походження, використанням кормів, які містять залишки ветеринарних препаратів та забруднюючих речовин, а також розширення ринків збуту вітчизняної сільськогосподарської продукції.

Програмою, зокрема, передбачена відповідальність виробника перед споживачем за безпеку власної продукції та впровадження на виробництві системи аналізу ризиків та контролю (регулювання) у критичних точках (НАССР) або аналогічні системи забезпечення безпеки та якості продукції. У всіх розвинених країнах світу використання НАССР є одним з обов'язкових умов проведення діяльності у сфері виробництва харчових продуктів, що дає можливість забезпечувати ними споживачів.
Джерело:   АПК-Информ
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове