Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Одеський порт відновив вантажопотік цукру-сирцю

26 13:30:00.05.2009
Одеський порт відновив вантажопотік цукру-сирцюПісля піврічного перерви в Хлібну гавань Одеського порту повернувся вантажопотік цукру-сирцю: до 46 причалу ОМТП став теплохід "Афіна" (ATHENA) під прапором Багамських островів, що доставив 27, 5 тис. тонн солодкого вантажу транзитом на Росію. Про це розповів начальник виробничо-перевантажувального комплексу стивідорної компанії "Бруклін-Київ" Олександр Пілев, передають Морські бізнес новини України.
     За свідченням А. Пілева, цукор пішов з причалів Одеського порту в листопаді минулого року з трьох причин: через прагнення Росії переробляти імпортований вантаж через власні порти, нововведень української митниці, що вимагає додаткових платежів від трейдерів, і банальної нестачі вагонів-хоперів, які залізниця направила на вивіз експортного зерна.
      Деяка стабілізація ситуації за означенням напрямами в квітні-травні 2009 р. зробила транзит цукру-сирцю через Одеський порт економічно доцільним.
      В результаті, за свідченням А. Пілева, до вересня 2009 р. (початок нового цукрового сезону) компанія "Бруклін-Київ" планує переробити до 500 тис. тонн сирцю.
Джерело:  idk.ru
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове