Зробити стартовою   Контакти   Карта сайта
Агробізнес - український агропортал
       

Обсяги сільгоспвиробництва за перше півріччя збільшилися на 2,6%

20 14:11:00.07.2009
Обсяги сільгоспвиробництва за перше півріччя збільшилися на 2,6%В Україні зберігається позитивна динаміка сільськогосподарського виробництва - за 6 місяців п.р. зростання склало 2,6%.

Така оцінка департаменту економічного аналізу та прогнозування Національного банку України міститься в прес-релізі НБУ.

У документі відзначається, що високими темпами зростають обсяги виробництва у сільськогосподарських підприємствах, а в господарствах населення, навпаки, спостерігається падіння виробництва.

На думку фахівців департаменту Нацбанку, така динаміка обумовлена прийняттям норм спеціального режиму оподаткування сільгосппідприємств, що також передбачає надання певних дотацій аграріям.

Як повідомлялося, 17 червня ц.р. Президент України Віктор Ющенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України" Про податок на додану вартість "(щодо застосування норм спеціального режиму оподаткування для сільгосптоваровиробників при реалізації власної продукції).

Верховна Рада прийняла даний закон 21 травня.

Внесені зміни дозволяють реєструватися суб'єктами спеціального режиму оподаткування ПДВ у сфері сільського, лісового господарства та рибальства тим сільгосппідприємствам, які, не маючи власних або орендованих виробничих потужностей, переробляють (обробляють) сільськогосподарську сировину на давальницьких умовах та постачають (реалізують) сільськогосподарські товари (послуги), а також дають право сільгосппідприємствам отримувати дотації за всю продукцію переробки худоби в живій вазі.
Джерело:   УНІАН
РЕКЛАМА

РЕКЛАМА

РЕКЛАМА


© 2008 ПП «Гарант Агро». Усі права захищено.
Портал Агробізнес не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, посилання на Agrobiznes.com.ua обов`язкове